Ranking seksownych babć

reqelMimo że skończyły 60 lat, wciąż skutecznie potrafią roztaczać czar i uwodzić. Zachwycają figurą, uśmiechem, wdziękiem i absolutnie nie mają kompleksu na punkcie wieku. Oto sekrety urody gwiazd od lat niezmiennie kipiących seksapilem. One sprawiają, że niejednemu mężczyźnie na ich widok szybciej bije serce.

Miejsce 1. Raquel Welch – 73 lata – Dieta i joga
W przeszłości brała udział w konkursach piękności, zapowiadała pogodę i zagrała w kilkunastu filmach. I choć trudno ją zaliczyć do wybitnych aktorek, jednego odmówić jej nie można: posiadła tajemnicę zatrzymania czasu. Seksbomba przyznaje jednak, że ciężko pracuje nad wyglądem, a w dobrej formie utrzymuje ją dieta i dwie godziny jogi dziennie.
Miejsce 2. Grażyna Szapołowska – 60 lat – Geny i... nafta
Chociaż w rozmowie z „Gwiazdami” aktorka odżegnywała się od nazywania jej seksbombą, to dla tysięcy mężczyzn pozostanie jedną z najbardziej zmysłowych gwiazd szklanego ekranu. Jej role wielokrotnie odkrywające wdzięki zgrabnego ciała stały się kultowe. Perfekcyjna do dziś sylwetka aktorki to zasługa nie tylko genów, ale też przestrzegania zdrowej diety. Jak podawały też media, aby zatrzymać upływający czas, Szapołowska stosuje specjalną oczyszczoną naftę.
Miejsce 3. Sofia Loren – 79 lat – Oliwa i spaghetti
Włoska seksbomba ma nie tylko urodę, wdzięk, perfekcyjną sylwetkę i superzgrabne nogi, ale też ognisty temperament. Trudno się dziwić, że „babcia Sofia” od lat przyciąga pożądliwe spojrzenia mężczyzn. W wywiadach aktorka podkreśla, że jej wygląd to zasługa stosowania naturalnych kosmetyków, kąpieli w oliwie z oliwek oraz miłości do spaghetti.
Miejsce 4. Tina Turner – 74 lata – Młodszy partner i pogoda ducha
„Najlepsze nogi show-biznesu” skończyły w tym roku 74 lata! Oprócz tego niewątpliwego waloru Tina od lat zachwyca energią i pogodą ducha. Niedawno wyszła za mąż za młodszego o 17 lat Erwina Bacha. I choć pożegnała się ze sceną, widok wciąż zgrabnej i eleganckiej piosenkarki może dawać nadzieję innym paniom, że życie nie kończy się na siedemdziesiątce, ale po jej przekroczeniu może wręcz rozkwitać.
Miejsce 5. Kora – 62 lata – Dużo rock and rolla
Kiedy debiutowała w Maanamie i usłyszała o niej cała Polska, miała 25 lat. Od tamtego czasu minęło 37 lat, ale miłość do muzyki utrzymuje ją w dobrej kondycji. Wciąż zachwyca wigorem i urodą. Niezmienna pozostaje także jej szczupła sylwetka i cięty język. Kąśliwymi uwagami dzieli się w „Must Be The Music”.
Miejsce 6. Joan Collins – 80 lat – Kremy i seks
Słynna Alexis z „Dynastii” świętowała w tym roku 80-te urodziny, ale figurę ma jak kobieta młodsza o 50 lat. Jak dożyła szacownego wieku w tak dobrej formie? Collins zarzeka się, że nigdy nie stosowała botoksu. Zamiast tego woli używać dobrych kremów, nie wychodzi z domu bez makijażu oraz uprawia dużo seksu!

Joomla Template - by Joomlage.com