Archiwalna notatka prasowa z 13 czerwca 2002

Erotyczna przygoda na środku krakowskiego Rynku

na rynku kr


W_ostatnią środę na Rynku Głównym w Krakowie rozegrała się niecodzienna scena.
W trakcie karmienia gołębi młoda kobieta zaczęła nagle bardzo głośno i dziwnie krzyczeć.

Kobieta wręcz zawodziła; krzyczała tak przez piętnaście minut nie mogąc opanować swych trudnych do ukrycia, spontanicznych emocji.
Okazało się, że kobieta doznała mocnych erotycznych wrażeń i wpadła w stan intensywnego orgazmu. Stało się tak na skutek drażnienia strefy erogennej znajdującej się we wnętrzu dłoni kobiety. Gołębie domagając się pokarmu dziobały jej wrażliwą dłoń w sposób tak szczególny, że piękna blondynka doznała silnych przeżyć erotycznych.
Seksuolodzy twierdzą, że wnętrze dłoni oraz wewnętrzna strona nadgarstków należą do stref erogennych u większości kobiet.
Specjaliści od wschodnich technik masażu potwierdzają, że tam właśnie zlokalizowane są punkty pobudzające energię seksualną kobiet.
Niecodzienna sytuacja na Rynku Głównym została przerwana dopiero wtedy, gdy towarzysz dziewczyny udał się do pobliskiej fontanny; zaczerpnął do kubka wody, a następnie nagłym chluśnięciem w twarz przerwał erotyczny trans, w którym tkwiła kobieta oraz zakończył przedłużającą się publiczną scenę, która ściągała coraz więcej gapiów.
- - -
To oczywiście fikcyjny żart prasowy
Roma

Joomla Template - by Joomlage.com