Biała Dama - Krótka historia pewnego castingu o zabarwieniu erotycznym

bialadama2 Casting na białą damę w willi Decjusza!czemu nie?zwłaszcza że wiek nie gra roli. Zawoalowania i powiewności,czyli dress code obowiązujacy na tym stanowisku idealnie radzi sobie z wszelkimi niedoskonałościami urody, ze zmarszczkami, zwisami, obwisami, wyeksponowaną tzw cienkością w pasie czyli po prostu oponą, itp. Spacer zaś po krużgankach nie wiąże się z żadnymi uciążliwościami. Praca lekka, łatwa i przyjemna. Nawet nie można się zasapać, bo dama to uosobienie godności i powściągliwości. Tak, to coś dla mnie.

Tylko niestety, to zapewne nie tylko moja konkluzja...... Zwłaszcza, że bonusem mógłby być kucharz z tamtejszej restauracji, o którego kunszcie, nie tylko kulinarnym, a właściwie zwłaszcza niekulinarnym, wieść gminna niosła.... O kunszcie owym, wręcz maesterii, miały okazję przekonać się liczne damy w różnym wieku; kucharz bowiem gustował w rocznikach zarówno młodszych, jak i starszych, poświęcając im swoją uwagę z równa atencją.
Atmosfera wokół białej damy była mocno zagęszczona, zwłaszcza, że poprzednia straciła stanowisko w atmosferze skandalu. Perfidnie bowiem postanowiła zawłaszczyć sobie mnogich talentów kucharza, któren był jak i ona atrakcją willi Decjusza,czyli niejako jej dobrem. Nie ze mną takie numery,rzekł kucharz na wieść o swoim bliskim już ojcostwie.Pożałujesz,odparła zawiedziona.Straciła atrakcyjną prace i atrakcyjnego faceta. No cóż.... Nic nie trwa wiecznie, niestety....
Casting na białą damę mocno się już rozkręcił, emocje uczestniczek sięgały zenitu, gdy gruchnęła dramatyczna wieść.....
Kucharz popełnił spektakularne samobójstwo! Ugotował się w rosole, a nawet posypał zieloną pietruszką. W-11 wkroczyło do akcji.
Barbara Waksmanska

Joomla Template - by Joomlage.com