Postanowienia noworoczne

Postanowiłam sobie w tym roku, że będę chodzić do teatru. W związku z tym kupiłam bilet on-line na Wroga Ludu w reżyserii Jana Klaty.

Chciałabym jeździć na rowerze, tak jak dawniej. Jednak boje się upadku, urazu biodra. Ale może się nie przewrócę ? Skąd mam to wiedzieć ?

Podróże też bym chciała robić, wycieczki, zwiedzanie.Może wybiorę się do Lwowa ? Byłam tam 45 lat temu. Kazachstan to jest przepiękny kraj, góry, jeziora, lasy. Jest ogromny. Rumunia też jest górzysta, ludzie chwalą wyjazdy, polecają. Pobyt w bezludnych prawie Karpatach jest niezapomniany.

Chciałabym tez mieć więcej przyjaciół, znajomych. Więcej spotkań. Może zapiszę się na taniec, dla emerytów, jakieś gorące rytmy, rumba, cha-cha, zumba. Właściwie mogę tańczyć w domu, kiedy chcę, co chcę. Bardzo lubię rock-n-rolla.

Generalnie popieram slow-life i zdrowe odżywianie. Cukier powinien zniknąć ze świata na zawsze !

A teraz z innej beczki.
Podoba mi się Pałac Kultury. Nie należy go burzyć! Jest zabytkowym atrakcyjnym wieżowcem w centrum Warszawy.

 

Komentarze   

0 #1 Iza 2018-02-18 23:35
Aniu, "Wroga ludu" widziałam, bardzo polecam. Jest świetny, jak wszystkie spektakle Klaty. Muszę upolować jeszcze bilety na "Wesele". To kolejne postanowienie noworoczne, którego nie mogłam wkomponować w mój tekst. :roll:
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Joomla Template - by Joomlage.com