magiaJadzia Zgorzelska poleca

Nawiązując do tematu naszych styczniowych zajęć zachęcam do lektury wyjątkowego poradnika japońskiej autorki Marie Kondo „Magia sprzątania”.
Nie znajdziemy tam porad dotyczących technik skutecznego usuwania brudu z mieszkania, czyszczenia podłóg, czy polerowania szyb. Autorka prezentuje sposób na poprawę jakości życia dzięki pozbyciu się wszystkich rzeczy, które nie dają nam radości. Podobno zapewnia to poprawę jakości życia we wszystkich dziedzinach. Uwolnieni od balastu zbędnych rzeczy zaczynamy pozbywać się wszystkiego, co niepotrzebne i toksyczne w naszym życiu. Koncentrujemy się na tym, co daje pozytywną energię, otaczamy się życzliwymi ludźmi, zaczynamy żyć bardziej świadomie i szczęśliwie.
Może warto spróbować ?

Więcej na temat książki  -  tutaj  >>  Wydawnictwa MUZA

Komentarze   

0 #1 Romana 2016-01-18 22:48
Zaczęłam czytać tę książkę. Spodobały mi się bardzo już takie trzy zdania:
"Jednakże nie chodzi tak naprawdę o sprzątanie pokoju. Tak się dzieje, gdyż „coś innego” wymaga uporządkowania. Mózg domaga się nauki, ale kiedy tylko dostrzega
zagraconą przestrzeń, jego uwaga przenosi się na robienie porządku. Tuż po ustaniu kryzysu pęd do sprzątania mija, co jest dowodem na słuszność tej teorii..."
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Joomla Template - by Joomlage.com