Ilona Łepkowska; "Pani mnie z kimś pomyliła"

Czytaj więcej na http://www.styl.pl/newsy/aktualnosci/news-ilona-lepkowska-pani-mnie-z-kims-pomylila,nId,2204513#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefoxN

Pani mnieNowości wydawnicze.  Styl.pl/materiały prasowe

„Pani mnie z kimś pomyliła”

Ilona Łepkowska

Wydawnictwo Muza SA

Życie Joanny nie rozpieszcza. Samotnie wychowuje nastoletnią córkę i co miesiąc sprawdzając stan swojego konta, obawia się, że znowu nie będzie miała z czego opłacić rachunków. Nie chce zawieść swojej córki, której obiecała wyjazd na kurs językowy w Londynie, więc przyjmuje dobrze płatne zlecenie jako tłumaczka na planie nowego programu telewizyjnego. Wkrótce nieoczekiwanie i trochę wbrew sobie staje się gwiazdą telewizji.

Paradoksalnie świat show-biznesu kompletnie nie interesuje Joanny. Nie śledzi portali plotkarskich, nie jest dla niej ważne kto wywołał jaki skandal i czy występuje w reklamie. Jest ostatnią osobą, która mogłaby marzyć, by być bohaterką pierwszych stron tabloidów. I przewrotnie to właśnie Joanna sięga samego szczytu sławy, staje się celebrytką i otrzymuje szansę, by przekonać się, jak wygląda życie w luksusie. Czy uda jej się nie zatracić siebie wśród kolejnych sukcesów i być szczęśliwą?

Ilona Łepkowska, jak mało ko, zna kulisy świata show-biznesu, i opisuje go z wielkim talentem i przenikliwością. W powieści nie brak również sporej dawki humoru i ironii. Choć "Pani mnie z kimś pomyliła" to książka chwilami gorzka, to jest w niej także miejsce na miłość, ciepło rodzinnego domu i szczęście na przekór losowi.

Ilona Łepkowska - scenarzystka filmowa i autorka scenariuszy seriali telewizyjnych, felietonistka. W 2013 roku została odznaczona medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Wielokrotnie odbierała statuetkę Telekamer. Doskonale zna dusze Polaków - jest autorką scenariuszy najpopularniejszych filmów i seriali, m.in. "Kogel-mogel", "Och Karol", "Nigdy w życiu", "Nie kłam, kochanie", "Klan", "M jak miłość" "Barwy szczęścia" czy "Komedia małżeńska". Powieść "Pani mnie z kimś pomyliła" to jej debiut literacki.

 

Joomla Template - by Joomlage.com